Varia 17 / 11 maja 2017

99. | Plakieta - Portret staruszki, Warszawa, Bracia Łopieńscy, II ćw. XX w.

aAukcje archiwalneVaria 17Plakieta - Portret staruszki, Warszawa, Bracia Łopieńscy, II ćw. XX w.
99
Plakieta - Portret staruszki, Warszawa, Bracia Łopieńscy, II ćw. XX w.

brąz, odlew, z prawej u dołu sygn.: St. Pollak (?), niżej w narożu bity napis: BR. ŁOPIEŃSCY, wys. 14 cm, szer. 8,2 cm