69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

42. Piotr Trusik | Złota Iluzja, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiZłota Iluzja, 2017
42
Złota Iluzja, 2017

Piotr Trusik

Złota Iluzja, 2017

olej, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł