Varia 36 / 27 czerwca 2020

93. Piotr Stojanow | Sanna

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Sanna
93
Sanna - 1Sanna - 2

Piotr Stojanow (działający 1887-1894)

Sanna

olej, płótno dublowane, 98 × 142 cm
sygn. l. d.: C.Stojanow/P.

Piotr Stojanow Pjotr STOJANOW
Cena wylicytowana
19 000 zł