16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

41. Piotr Czajkowski | CHARLES DE GAULLE II, z cyklu METRO, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuCHARLES DE GAULLE II, z cyklu METRO, 2019
41
CHARLES DE GAULLE II, z cyklu METRO, 2019

Piotr Czajkowski (ur. 1973)

akryl, płótno, 90 x 110 cm, sygn.p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2019' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "CHARLES DE GAULLE II" |cykl METRO | 2019'

Cena wylicytowana
9 000 zł