Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

25. Pinchus Krémegne | Pejzaż z Ceret

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż z Ceret
Pejzaż z Ceret

Pinchus Krémegne (1890 Zaloudock - 1981 Céret)

Pejzaż z Ceret

olej, płótno, 54 x 64 cm
na odrocie napis: PAYSAGE DE CERET oraz pieczęć: Vente Kremegne

Cena wylicytowana
10 000 zł