Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

162. PELERYNA OFICERA MARYNARKI WOJENNEJ WZ 36

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPELERYNA OFICERA MARYNARKI WOJENNEJ WZ 36
162
470804878270702236peleryna-oficera-marynarki-wojennej-wz-36-678774

PELERYNA OFICERA MARYNARKI WOJENNEJ WZ 36

Wykonana z sukna granatowego, zapinana pod szyją na dwie metalowe haftki. Kołnierz stojąco-wykładany, pod nim zapięcie ze skórzanym językiem, przymocowane czarnym guzikiem z tworzywa, z sygnaturą „Konrad Lipman Lwów”. Z przodu, na piersiach, zapora z dwoma mosiężnymi guzami z łańcuszkiem, mocowanymi na słupek firmy Gontarczyk. Guzy mosiężne, złocone, przedstawiające kotwicę na tle krzyża Virtuti Militari. Na kołnierz od strony wewnętrznej przyszyta metka z numerem „151”. Podszewka satynowa, czarna.
stan zachowania 4+

Cena wylicytowana
14 000 zł