48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

66. Paweł Zakrzewski | Nakryty jęzorem, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiNakryty jęzorem, 2014
66

Paweł Zakrzewski

Nakryty jęzorem, 2014

akryl, płótno, 90 x 80 cm
sygn. p.d.:PZ