26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

3. Paweł Kałużyński | Bez tytułu, z cyklu "Wielki sen", 2021

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, z cyklu "Wielki sen", 2021
Paweł Kałużyński | Bez tytułu, z cyklu

Paweł Kałużyński (ur. 1979)

Bez tytułu, z cyklu "Wielki sen", 2021

akryl, olej, żywica, płótno, 60 x 84 cm, sygnowany na odwrocie: 'Paweł Kałużyński | z cyklu "Wielki Sen" | 2021'

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Opłata droit de suite: