73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

43. Paulina Klimas | Bez tytułu, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2018
43
Bez tytułu, 2018

Paulina Klimas

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Paulina Klimas, 2018

Paulina Klimas Urodzona w 1992 roku we Włoszczowie. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Wyróżniona przez rektora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu za rysunek, malarstwo i ceramikę - całokształt dyplomu. Obecnie studentka 5 roku malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, wydział malarstwa.
Cena wylicytowana
1 800 zł