229. Paterka z owocami, Miśnia, pocz. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Paterka z owocami, Miśnia, pocz. XX w.
229
paterka-z-owocami-misnia-pocz-xx-w

Paterka z owocami, Miśnia, pocz. XX w.

porcelana malowana ręcznie, złocona, dł. 22 cm

Cena wylicytowana
600 zł