Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

38. | Paterka czterodzielna

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPaterka czterodzielna
38
Paterka czterodzielna

Paterka czterodzielna

Ludwig Moser, Karlsbad, XIX/XX w.
szkło bezbarwne, złocenia; sygn. na spodzie: MOSER; wys. 12 cm, śred. 18 cm

Cena wylicytowana
0 zł