Aukcja Sztuka Świata / 12 grudnia 2017

79. | Patera secesyjna, Niemcy, ok. 1900 r.

homeAukcje archiwalneAukcja Sztuka ŚwiataPatera secesyjna, Niemcy, ok. 1900 r.
79
Patera secesyjna, Niemcy, ok. 1900 r.

srebro, pr. 0,800, w. 436 g. punca wywozowa austriacka