Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

37. | Para kandelabrów trzyświecowych

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPara kandelabrów trzyświecowych
37
Para kandelabrów trzyświecowych

Francja, początek XIX w.
brąz złocony, cyzelowany, częściowo punktowany i polerowany; wys. 73 cm

Cena wylicytowana
0 zł