Varia 36 / 27 czerwca 2020

365. Papierośnica, Niemcy, początek XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Papierośnica, Niemcy, początek XX w.
365
Papierośnica, Niemcy, początek XX w.

srebro (wewnątrz złocone),
p. 800. m. 65 g
wym. 9 × 7,5 cm

Cena wylicytowana
400 zł