212. | Papierośnica, Krupski i Matulewicz, Warszawa, 1930-1940 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Papierośnica, Krupski i Matulewicz, Warszawa, 1930-1940 r.
212
papierosnica-krupski-i-matulewicz-warszawa-1930-1940-r

Papierośnica, Krupski i Matulewicz, Warszawa, 1930-1940 r.

srebro, wewnątrz złocone, pr. 3, w. 154 g., dł. 8,5 cm