wyd. Paolo Petrini, stan pierwszy, Neapol 1700
miedzioryt kolorowany, 42,5 x 54 cm (odcisk płyty), stan zachowania średni, papier dublowany
Imago Poloniae K28/4wyd. Paolo Petrini, stan pierwszy, Neapol 1700
Imago Poloniae K28/4