73. naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN | Tryptyk warszawski, 1934 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Tryptyk warszawski, 1934 r.
73
Tryptyk warszawski, 1934 r.

naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN

Tryptyk warszawski, 1934 r.

akwarela, papier, 2 x 26 x 18,5 cm, 26 x 33,5 cm, sygn. i dat. na lewej części l.d.: ...34, sygn. i dat. na prawej części l.d.: ... 34

Cena wylicytowana
1 000 zł