48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

13. N. Rhoyk | Above, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiAbove, 2015
Above, 2015

N. Rhoyk

Above, 2015

akryl, płótno, 70 x 70cm
sygn. p. d.: N Rhoyk oraz na odwrocie: N Rhoyk 2015