Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

78. Mojżesz Kisling | Motyw z Montparnasse

homeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeMotyw z Montparnasse
78
Motyw z Montparnasse

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Motyw z Montparnasse

akwaforta, papier, 33,5 x 26 cm w świetle oprawy, sygn. na płycie l.d: Kisling