Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna / 22 kwietnia 2020

37. Mojżesz Kisling | Akt podwójny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze - Sztuka WspółczesnaAkt podwójny
37
Akt podwójny

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Akt podwójny

litografia, papier, 16 x 22,5 cm, sygnowany na kamieniu l.d.: Kisling

Cena wylicytowana
1 100 zł