5. MN- naśladowca Annibale Carracci (1560-1609) | Madonna z dzieciątkiem z lilią

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Madonna z dzieciątkiem z lilią
madonna-z-dzieciatkiem-z-lilia-mn-nasladowca-annibale-carracci-1560-1609

MN- naśladowca Annibale Carracci (1560-1609) (XIX w.)

Madonna z dzieciątkiem z lilią

wg. Madonny z wiśniami z ok. 1593 r.
olej, płótno dublowane, 58,5 x 48 cm