1. MN | Kompozycja kwiatowa, poł. XVIII w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kompozycja kwiatowa, poł. XVIII w.
kompozycja-kwiatowa-pol-xviii-w-mn-927362kompozycja-kwiatowa-pol-xviii-w-mn-890061

MN (XVIII w.)

Kompozycja kwiatowa, poł. XVIII w.

olej, płótno dublowane, 69,5 x 52 cm

Dokumentacja konserwatorska p.Luizy Milewskiej z 2018 r.

Cena wylicytowana
25 000 zł