2. Elżbieta Jerichau-Baumann | Modlitwa

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Modlitwa
modlitwa-elzbieta-jerichau-baumann-1107717modlitwa-elzbieta-jerichau-baumann-1598074

Elżbieta Jerichau-Baumann (1818 Warszawa-1881 Kopenhaga)

Modlitwa

olej, płótno, 47,5 x 39,5 cm, E. Baumann / Jerichau Roma.

Cena wylicytowana
7 500 zł