Varia 38 / 21 października 2020

163. | Miniatura, portret kobiety, Wiedeń, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Miniatura, portret kobiety, Wiedeń, k. XIX w.
163
miniatura-portret-kobiety-wieden-k-xix-w

Miniatura, portret kobiety, Wiedeń, k. XIX w.

gwasz, kość słoniowa, wys. 8 cm, sygn. p.b.: Stieler, ramka z kości słoniowej

Cena wylicytowana
1 100 zł