olej, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'M. SĘTOWSKI' oraz opisany na odwrocie: 'MIKOŁAJ | SĘTOWSKI | 2021 | "CASTELLUM" | 120 x 80 | olej/płótno'