48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

30. Mikołaj Czechowski | Księżyc, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiKsiężyc, 2015
30
Księżyc, 2015

Mikołaj Czechowski

Księżyc, 2015

akryl, płótno, 81 x 65 cm
sygn.: Czechowski 2015