73. Mieczysław Siemiński | Orłowo

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Orłowo
73
orlowo-mieczyslaw-sieminski

Mieczysław Siemiński (1891-1965)

Orłowo

akwarela, papier, 30 x 38 cm w świetle passe-partout, sygn. i opisany p.d.: ORŁOWO/SIEMINSKI