Aukcja Malarstwa Polskiego (3) / 10 lipca 2019

27. Michał Stańko | Limba nad Morskim Okiem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (3)Limba nad Morskim Okiem
27
Limba nad Morskim Okiem - 1Limba nad Morskim Okiem - 2

Michał Stańko (1901 Sosnowiec - 1969 Zakopane)

Limba nad Morskim Okiem

olej, tektura, 70 x 49 cm, sygn. p.d.: M.Stańko

Cena wylicytowana
4 500 zł