akryl, płótno, 130 x 130 cm, sygnowany l.d.: 'ŁUKASIEWICZ'
Michał Łukasiewicz W 1995 r. ukończył Państwowe Liceum Plastyczne w Nałęczowie i przeniósł się do Antwerpii, gdzie przez wiele lat pracował nad warsztatem malarskim, a w 2000 r. otworzył swoją pierwszą indywidualną wystawę. Przez ponad dwadzieścia lat współpracował z licznymi europejskimi galeriami: Linda Beck Gallery, Antwerpia; Archange Gallery, Paryż; Shortgen Gallery, Luxemburg; Gallery Van Campen & Rochtus, Antwerpia; London Contemporary Art, Londyn oraz Arcadia Contemporary z siedzibą w Nowym Yorku i Los Angeles. Obecnie mieszka i tworzy w Puławach.