olej, płyta, 90 x 140 cm, sygnowany l.d.: 'Kaszewski'
Michał Kaszewski Ukończył studia w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Malarz traktuje swoją sztukę głównie jako możliwość samodoskonalenia poprzez poznawanie nowych zagadnień warsztatowych. W twórczości artysty dominuje malarstwo klasyczne. Głównymi tematami prac są portrety oraz martwa natura.