Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

21. Michał Gorstkin-Wywiórski | Roztopy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiRoztopy
Roztopy - 1Roztopy - 2

Michał Gorstkin-Wywiórski (1861 Warszawa - 1926 Berlin)

Roztopy

olej, płótno, 91 × 70 cm
sygn. p. d.: M. Gorstkin Wywiórski

Cena wylicytowana
21 000 zł