Varia (14) / 15 października 2016

36. Michał Gorstkin Wywiórski | Pejzaż

aAukcje archiwalneVaria (14)Pejzaż
36
Pejzaż

Michał Gorstkin Wywiórski (1861 Warszawa - 1926 Berlin)

Pejzaż

olej, płótno naklejone na tekturę, 17 × 27 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski