Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

33. Mela Muter | Port w Collioure, lata 20-te XX w.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Port w Collioure, lata 20-te XX w.
33
Port w Collioure, lata 20-te XX w. - 1Port w Collioure, lata 20-te XX w. - 2

Mela Muter (1876 Warszawa - 1967 Paryż)

Port w Collioure, lata 20-te XX w.

olej, płótno, 60 × 73 cm, sygn. p. d.: Muter
-kolkcja prywatna, Polska

Cena wylicytowana
310 000 zł