48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

40. Mateusz Rybka | Portret mężczyzny IV, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPortret mężczyzny IV, 2015
40
Portret mężczyzny IV, 2015

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Portret mężczyzny IV, 2015

akryl, spray, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: M. Rybka 15 oraz opisany na odwrocie