Varia 35 / 20 maja 2020

71. Maria Dziopak | Morze, 1990 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Morze, 1990 r.
71
Morze, 1990 r. - 1Morze, 1990 r. - 2

Maria Dziopak (ur. 1954)

Morze, 1990 r.

olej, płótno, 42 x 57 cm, sygn. i dat. p.d.: M.DZIOPAK 90, opisany na odwrocie na blejtramie: MARIA DZIOPAK "MORZE" 90

Cena wylicytowana
2 000 zł