technika własna, olej, płótno, 50 × 50 cm
sygn. p. d.: „M. MIKOŁAJCZAK”
Marcin Mikołajczak Absolwent Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu. Inspiracji do swojego malarstwa poszukuje w codziennym życiu, podróżach i ludziach. Główne motywy jakie można znaleźć na obrazach artysty, to bawiące się dzieci, portrety i akty oraz kadry z podróży. Prace cechują się zdecydowaną kolorystyką, wielowarstwowością i wyraźną fakturą