Aukcja Sztuki Fantastycznej z prywatnej kolekcji / 26 marca 2022

123. Malwina de Brade | Biały dworek, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki Fantastycznej z prywatnej kolekcjiBiały dworek, 2021
123
Malwina de Brade | Biały dworek, 2021

Malwina de Brade (ur. 1968)

Biały dworek, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygnowany l.d. oraz opisany na odwrocie: 'de | BR | AD | É 2021 | "Biały dworek" | Malwina de Bradé'

Malwina de Brade
Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1995 roku dyplomem u prof. J. Stannego wraz z aneksem z grafiki warsztatowej u doc. K. Wyznera. Ukończyła także Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie w 1988 roku. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową, fotografią i grafiką warsztatową, animacją. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Artystycznej. Brała udział w wielu wystawach w kraju i za granicą, a jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych kolekcjonerów oraz w CSW, w galeriach sztuki. Obrazy Malwiny de Brade pojawiają się również na aukcjach sztuki w najlepszych domach aukcyjnych. W latach 2012 - 2018 organizowała wystawy w "St. Praga" i w "Do widzenia, do jutra". Pisze artykuły o artystach do pisma LiryDram. Była członkinią klubu fotograficznego Fotoart Hybrydy.
Cena wylicytowana
3 600 zł