79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

60. Małgorzata Bonas | K-Beauty, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiK-Beauty, 2018
60
K-Beauty, 2018

Małgorzata Bonas

K-Beauty, 2018

akryl, płótno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie: Bonas, K뷰티 (K-Beauty), 2018