Varia (15) / 1 grudnia 2016

46. Malarz Nieznany | Samson i Dalila

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (15)Samson i Dalila
46
Samson i Dalila

Malarz Nieznany (XVIII/XIX w.)

Samson i Dalila

wg. Antoona van Dycka (1599-1641)
akwarela, gwasz, karton, 28 x 49 cm

Cena wylicytowana
800 zł