Aukcja Dzieł Sztuki / 4 maja 2014

52. Malarz nieokreślony | Przy blasku świecy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzy blasku świecy
52
Przy blasku świecy

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Przy blasku świecy

olej, płótno, 78 × 64 cm
niesygnowany
Cena wylicytowana
11 000 zł