Varia 24 / 30 czerwca 2018

33. Malarz nieokreślony | Przedstawienie dla dorosłych

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Przedstawienie dla dorosłych
33
Przedstawienie dla dorosłych

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Przedstawienie dla dorosłych

olej, płótno naklejone na tekturze, 17,5 × 29 cm

Cena wylicytowana
1 500 zł