Varia 36 / 27 czerwca 2020

55. malarz nieokreślony | Przed kościołem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Przed kościołem
55
Przed kościołem - 1Przed kościołem - 2

malarz nieokreślony (XX w.)

Przed kościołem

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn l.d.: nieczytelnie

Cena wylicytowana
1 700 zł