Varia 38 / 21 października 2020

21. Malarz nieokreślony | Portret chłopca

HomeAukcje archiwalneVaria 38Portret chłopca
portret-chlopca-jacek-malczewski

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Portret chłopca

olej, tektura, 26 x 36 cm (owal), niesygnowany