141. Malarz ludowy | Dziewczyna z koszem kwiatów

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dziewczyna z koszem kwiatów
141
dziewczyna-z-koszem-kwiatow-malarz-ludowy

Malarz ludowy (XIX w.)

Dziewczyna z koszem kwiatów

olej, płótno, 71 x 56 cm