Aukcja Sztuki Fantastycznej / 26 listopada 2022

13. Maksymilian Novák-Zempliński | Wulkan, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejWulkan, 2016
Maksymilian Novák-Zempliński | Wulkan, 2016

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Wulkan, 2016

olej, płyta, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'Maksymilian Novak | - Zempliński | 2016'

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
68 000 zł