Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 14 kwietnia 2021

9. Maksymilian Novák-Zempliński | Spatium series, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraSpatium series, 2016
spatium-series-2016-maksymilian-novk-zemplinski

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Spatium series, 2016

olej, płyta, 140 x 182 cm, sygnowany na odwrocie: 'Maksymilian Novák-Zempliński | 2016'

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.