Aukcja Sztuki Współczesnej / 6 kwietnia 2019

48. Maksymilian Novák-Zempliński | Elin Jörd, 2012

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejElin Jörd, 2012
48
Elin Jörd, 2012

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Elin Jörd, 2012

olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: ‘Elin Jörd | by | Maksymilian Novák | -Zempliński’

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
36 000 zł