Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

14. Maja Berezowska | Kwiaty, 1970 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKwiaty, 1970 r.
Kwiaty, 1970 r.

Maja Berezowska (1893 Baranowicze-1978 Warszawa)

Kwiaty, 1970 r.

akwarela, ołówek, papier, 88 x 67,5 cm, sygn. na dole z dedykacją Maja Berezowska, dat. 1970, po konserwacji

Cena wylicytowana
3 800 zł