Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

26. Maja Berezowska | Kąpiel

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaKąpiel
26
Kąpiel

Maja Berezowska (1893 lub 1898 Baranowicze-1978 Warszawa)

Kąpiel

akwarela, tusz, papier, 33,5 × 48,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: majaberezowska

Cena wylicytowana
2 200 zł