wyd. Mahmoud Raif Effendi, Üsküdar 1803 mapa pochodząca z „Gedid atlas tergumesi” miedzioryt kolorowany, wym. mapy 51,8 x 57,2 cm stan zachowania dobry+, przycięty dolny margines, po konserwacji Imago Poloniae, K64/1